O nasOd 2005 roku pracujemy dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Zajmujemy się przemysłowym pokrywaniem stali oraz aluminium w wysokich nakładach. Oferujemy: cynkowanie bębnowe i zawieszkowe, chromowanie, fosforanowanie, niklowanie, malowanie proszkowe, cynkowanie lamelkowe, srebrzenie aluminium.

Doświadczenie naszego zespołu jest światowe i sięga na długo przed założeniem firmy. Wówczas nasz główny inżynier zajmował się projektowaniem linii technologicznych do galwanizacji w kilku krajach, na różnych kontynentach. Ta ogromna wiedza dziś procentuje i przynosi korzyści naszym Klientom.

Projektujemy i dostosowujemy procesy, tak aby spełnić wysokie oczekiwania klienta. Detale pokrywamy w skali masowej. Nie kopiujemy innych, sami szukamy najwydajniejszych rozwiązań. Kierują nami potrzeby naszych klientów. Jest to możliwe dzięki pracy projektantów i inżynierów, którzy doświadczenie zdobywali w wielu krajach świata i od lat na stałe współpracują z nami.

Dajemy Klientowi pewność, że powierzany nam materiał zostanie przez nas pokryty tak, że spełni najsurowsze normy techniczne. To nakładane przez nas powłoki zabezpieczają auta m.in. BMW, Mercedesa, Volkswagena czy Audi.

Obsługujemy Klientów lokalnych i tych oddalonych od nas o setki kilometrów. Jesteśmy bardzo solidną firmą, dlatego Klienci współpracują z nami na stałe od lat.

Indywidualnie uzgadniamy rozwiązania logistyczne oraz magazynowe. Nasza oferta jest kompleksowa, od podjęcia detali od Klienta, po dostarczenie ich we wskazane miejsce. Nawet dla naszych Klientów oddalonych o setki kilometrów całościową usługę wykonujemy w 48 godzin.

Koncentrujemy się na zapewnieniu najlepszej jakości. W tym celu przeprowadzamy laboratoryjne pomiary mechaniczne i chemiczne. Dokonujemy pomiaru grubości powłok metodą rentgenowską, jak również sprawdzamy odporność korozyjną w komorze solnej. Takie podejście pozwala na bieżąco optymalizować procesy związane z pokrywaniem detali.

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy oraz ścisłej współpracy z projektantami procesów technologicznych potrafimy bardzo sprawnie osiągać pożądane rezultaty. Ma to ogromne znaczenie w przypadku zamówień na usługi o szczególnych wymogach. W takim przypadku, w fazie wstępnej doskonalimy wzorcowaną powłokę. Dopiero po uzyskaniu akceptacji Klienta realizujemy zamówienie.